Call of Duty: Modern Warfare - rusznikarz, modyfikacja broni

Atuty i części.

System modyfikacji broni dosyć mocno się zmienia w Call of Duty: Modern Warfare z 2019 roku. Dostępnych do wyposażenia części i akcesoriów jest o wiele więcej niż zwykle.

Poza tym, akcesoria broni są naprawdę różnorodne. Pozwalają tak naprawdę zupełnie zmienić zastosowanie broni - na przykład zamienić zwykły karabin AK47 w krótkodystansowy AK47u.

By modyfikować broń, wybierz opcję Zmień wyposażenie z zakładki Uzbrojenie w menu trybu wieloosobowego i wybierz dowolny zestaw broni. Obok każdej broni możesz kliknąć opcję Rusznikarz (1).

rursznikaz0
rusznikarz

Każda wybrana część zużywa jeden z pięciu punktów dostępnych dla modyfikacji. Oznacza to, że możemy wyposażyć tylko 5 dodatkowych części - nawet jeśli slotów na modyfikacje jest więcej. Trzeba odpowiednio je dobierać.

Nowe atuty odblokowujemy wraz z rozwojem poziomu broni - broń levelujemy po prostu grając i likwidując przeciwników. Dlatego dobrym pomysłem jest rozwijanie broni w trybie kooperacji, gdzie pokonujemy wielu wrogów.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - jak szybko zdobywać XP (doświadczenie)

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - jak grać w Hardcore, gdzie znaleźć

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami