Call of Duty: Modern Warfare - Porządki: antyterroryści, szturm na dom

Piąta misja w kampanii fabularnej.

Kolejna misja główna, która uruchomi się po zakończeniu zadania o nazwie Wojna zastępcza. Ponownie wracasz do Londynu, aby wraz z Pricem i oddziałem wziąć udział w szturmie na dom z terrorystami.

042

Zacznij od wyruszenia za oddziałem antyterrorystów. Po wejściu do ogrodu podejdź pod okno (1) i rozłóż drabinę, dzięki czemu będzie możliwe wejście do środka.

043

Po pojmaniu kobiety przejdź przez drzwi na wprost i wyeliminuj grupę wrogów (2). Następnie przejdź w prawo na klatkę schodową, włączając przy tym noktowizor.

044

Wejdź z oddziałem na piętro i wejdź do pomieszczenia. Po tym, jak kompan wyeliminuj terrorystę w sypialni przejdź przez drzwi z prawej i strzel w głowę wroga (3) przetrzymującego kobietę. Potem oczyść jeszcze łazienkę.

045

Wróć na schody i zacznij kierować się na drugie piętro. Uważaj, bo przez drzwi z lewej oddział zostanie ostrzelany. Kiedy rywal (4) przez chwilę wstrzyma ostrzał przystąp do kontrataku.

046

Po wejściu do lokacji uważaj na drzwi z lewej, z których wybiegnie terrorysta (5). Uważaj, bo kolejny będzie za kanapą z prawej, a następne w pokoju z lewej.

047

Wróć na schody i udaj się na kolejne piętro. Po tym, jak towarzysze pochwycą kobietę z dzieckiem przejdź przez drzwi z prawej i rozpraw się z terrorystą (6), który będzie stał za ścianą z prawej. Jeśli nie zdążysz, to wróg ukryje się pod łóżkiem.

048

Ponownie udaj się na klatkę schodową i wejdź na strych. Wyważ drzwi na górze i szybko zastrzel kobietę (7), po czym podejdź do biurka (8). Znajdziesz na nim detonator oraz laptopa z ważnymi danymi. W tym momencie misja się zakończy.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Drużyna łowiecka: pułapki, granaty dymne, Wilk

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - Wojna zastępcza: drony, lotnisko, wsparcie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami