Call of Duty: Modern Warfare - Piccadilly: terroryści, cywile, zakładnicy

Druga misja główna rozgrywana w Londynie.

Druga misja fabularna w Call of Duty: Modern Warfare, która aktywuje się po ukończeniu zadania Mgła wojny. Tym razem wcielasz się w Kyle'a przebywającego wraz z oddziałem w centrum Londynu.

009

Po opuszczeniu samochodu zacznij iść wzdłuż ulicy. Po chwili dojdzie do eksplozji, po której zastrzel terrorystę (1), a następnie ruszaj przed siebie. Najważniejsze w tej misji jest niestrzelanie do cywili - jeśli postrzelisz niewinnego człowieka, to zadanie zakończy się niepowodzeniem.

010

Na skrzyżowaniu skręć w lewo i przemieszczaj się między kolejnymi osłonami, eliminując terrorystów z bronią (2). Warto podnieść któryś z karabinów automatycznych, które zostają po przeciwnikach.

011

Na placu ponownie skręć w lewo i przedrzyj się w stronę księgarni (3). Wejdź do środka i skieruj się po schodach na górę.

012

Rozpraw się z rywalami na górze. Możesz podejść do okna i ostrzelać z góry przeciwników na ulicy (4). Kiedy będziesz gotowy zejdź na dół i przejdź przez księgarnię. Wyjdź przez okno i rozpraw się z terrorystami, którzy nadjadą w aucie.

013

Rusz przed siebie i zacznij przebijać się przez ulicę. Uważaj zwłaszcza na wrogów z ładunkami wybuchowymi (5) - ostrzeliwuj ich z dystansu, a gdyby zaczęli się zbliżać szybko uciekaj. W innym przypadku dojdzie do eksplozji, która może zabić bohatera.

014

Przedrzyj się do wejścia do wskazanego budynku, gdzie odgruzuj (6) przejście. W trakcie scenki do bohatera dołączy kapitan Price, za którym wyrusz.

015

Po przejściu przez parter udaj się z nim po schodach na piętro. Podejdź do zakładnika (7) z założonymi ładunkami wybuchowymi i postaraj mu się pomóc. Niestety okaże się to niemożliwe, a kiedy Price zrzuci go na dół dojdzie do eksplozji, po której misja się zakończy.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - W ukryciu: Farah, tłumik, śmigłowce

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - Mgła wojny: luneta, latarka, gaz

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami