Call of Duty: Modern Warfare - Mgła wojny: luneta, latarka, gaz

Pierwsza misja fabularna w kampanii.

Pierwsza misja w Call of Duty: Modern Warfare, która rozpocznie się automatycznie po uruchomieniu kampanii fabularnej. Po scence wprowadzającej bohater wraz z oddziałem wyląduje w lesie. Zacznij od ruszenia za swoimi kompanami.

001

Po kilku krokach natkniesz się na dwóch przeciwników (1). Poczekaj chwilę w ukryciu, po czym sojusznicy rozprawią się z nimi.

002

Rusz przed siebie i podejdź do barierki tak, żeby widzieć wrogą bazę w dole. Wciśnij klawisz (2), który wyświetli się na ekranie, aby wyciągnąć lunetę. Skorzystaj z niej i przyjrzyj się bramie wjazdowej (3).

003

Po chwili dojdzie do nalotu, po którym wyrusz za oddziałem. Kiedy natraficie na przeciwników weź ich na cel (4), odczekaj chwilę i na komendę dowódcy rozpocznij ostrzał. Następnie ruszaj dalej, wchodząc na teren bazy, gdzie przedzieraj się przez kolejne grupy wrogów.

004

W trakcie przechodzenia przez budynek możesz ze skrzyni podnieść granaty. Kiedy jeden z żołnierzy otworzy przejście po drugiej stronie, przywrzyj (5) do skrzydła bramy (6) i ostrzelaj rywala z karabinem maszynowym (7).

005

Następnie zacznij przedzierać się przez wagony kolejowe, ostrożnie eliminując kolejnych rywali, którzy ukrywają się między nimi. Dobrze jest się przebić w kierunku drabinki, po której wejdziesz na podwyższenie z przeciwnikami. Rozpraw się z nimi, a potem z podwyższenia oczyść plac (8) z prawej.

006

Wyrusz za sojusznikami, z którymi wejdź do magazynu. Po wyłączeniu prądu skorzystaj z latarki (9), żeby ułatwić sobie przejście. Przesuwaj się powoli do przodu, uważając na wrogów czających się w zakamarkach.

007

Przy wyjściu podejdź do dźwigni (10) i przestaw ją, żeby przywrócić zasilanie. Po tym, jak sojusznicy otworzą przejścia skieruj się do ciężarówki z lewej i wciśnij przycisk interakcji, żeby pobrać próbki gazu.

008

Na koniec opuść budynek, poczekaj, aż podjadą sojusznicze wozy, po czym wejdź do jednego (11) z nich. Po chwili rozpocznie się scenka, która zakończy zadanie.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Piccadilly: terroryści, cywile, zakładnicy

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami