Call of Duty: Modern Warfare - jak się leczyć

Regeneracja zdrowia.

Leczenie w Call of Duty: Modern Warfare z 2019 roku następuje automatycznie, więc w pewnym sensie to też nawiązanie do oryginału - ale też do wielu innych odsłon serii.

Jeśli jednak graliście w Black Ops 4, możecie być przyzwyczajeni do leczenia manualnego, specjalną strzykawką dostępną dla każdego w multiplayerze. W Modern Warfare regeneracja zdrowia odbywa się jednak zazwyczaj samoistnie.

By jednak regeneracja HP się rozpoczęła, musisz ukryć się po otrzymaniu obrażeń. Zejść wrogowie z pola widzenia. Zdrowie zacznie odnawiać się dopiero wtedy, gdy po kilku sekundach nie będziesz pod ostrzałem.

hp

Dlatego też, zależnie od sytuacji, czasem trzeba schować się za murkiem, kucnąć za wrakiem samochodu czy nawet położyć się pod oknem. Cały czas nasłuchuj jednak, czy w pobliżu nie ma wrogów, by nikt cię nie zaskoczył. Czerwona smuga na ekranie (1) wskaże ci, z której strony zostałeś postrzelony.

Modern Warfare oferuje też jednak Stymulant - który można wyposażyć jako przedmiot taktyczny (zamiast, na przykład, granatu błyskowego). Pozwala on nieco przyspieszyć regenerację zdrowia, ale nie leczy aż tyle HP, co w Black Ops 4.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - granaty: rodzaje, jak rzucać

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - sprint taktyczny

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Age of Empire 4 - Poradnik, Solucja

Jak grać, rozwijać bazę, wygrywać potyczki i przejść wszystkie misje.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami