Call of Duty: Modern Warfare - Drużyna łowiecka: pułapki, granaty dymne, Wilk

Szósta misja w kampanii fabularnej. Pojmujemy dowódcę terrorystów.

Zadanie główne w Call of Duty: Modern Warfare, które aktywuje się po ukończeniu misji o nazwie Porządki. Ponownie wcielamy się w postać Aleksa, który wraz z oddziałem musi pojmać jednego z szefów terrorystów - Wilka.

049x

Po rozpoczęciu zadania zacznij wraz z oddziałem podążać wzdłuż uliczki. Po chwili traficie na pułapkę. Podejdź do granatu i wciśnij oraz przytrzymaj klawisz (1), który się pojawi. W ten sposób rozbroisz ładunek.

049

Po chwili traficie do miejsca, gdzie eksploduje sojuszniczy pojazd. Uważaj na ostrzał z karabinu maszynowego (2) z pobliskiego budynku. Skorzystaj z granatu dymnego (3), aby rzucić go na ulicę (4). Po chwili powstanie dym, dzięki czemu będziesz mógł bezpiecznie przebiec do uliczki z prawej.

050

Dobiegnij do jej końca i skręć w lewo, eliminując kolejnych terrorystów. Dotrzesz na plac z działem. Oczyść go z wrogów, uważając na ostrzał z karabinu z budynku z lewej. Korzystając z okolicznych elementów otoczenia oraz wspomagając się granatem dymnym, przebiegnij do uliczki z prawej (5).

051

W ten sposób oflankujesz przeciwników, których będziesz mógł teraz eliminować z zaskoczenia. Kontynuuj w ten sposób, aż dotrzesz do wejścia do budynku, z którego terroryści prowadzili ogień z karabinu maszynowego. Wejdź do środka, wskocz na półpiętro i rozbrój pułapkę (6).

052

Wejdź na górę i oczyść budynek z przeciwników, po czym udaj się schodami na dół i dołącz do oddziału. Poczekaj, aż wóz bojowy oraz śmigłowce ostrzelają wrogów w szpitalu, a następnie przedrzyj się przez lewą flankę (7) w pobliże drzwi wejściowych (8) do budynku.

053

Załatw obrońców i wejdź do środka. Przedzieraj się przez kolejne korytarze i pomieszczenia, eliminując wrogów oraz uważając na cywili i pułapki. W miejscu z rannymi zachowaj szczególną ostrożność przy drzwiach, ponieważ pacjent z lewej okaże się terrorystą (9).

054

Na końcu kolejnego korytarza znajduje się karabin maszynowy. Skorzystaj z granatów dymnych, aby utrudnić wrogom namierzanie i obejdź operatora przechodząc przez pomieszczenia z lewej lub prawej strony. W końcu dotrzesz do podwójnych drzwi, przez które zajrzyj kamerką (10).

055

Okaże się, że znajduje się za nimi Wilk oraz kilku pojmanych marines. Przejdź przez okno z prawej i skieruj się do drzwi. Otwórz je ostrożnia i rozbrój pułapkę (11).

056

Rusz przed siebie, zajdź Wilka (12) od tyłu i pojmij go. W tym momencie do środka wejdą żołnierze, a bieżąca misja się zakończy.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Ambasada: Rzeźnik, kamery, Stacy, flary, laser

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - Porządki: antyterroryści, szturm na dom

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami