Call of Duty: Modern Warfare - Dom: rodzina, gaz, walka z żołnierzem

Misja fabularna, w której przemierzamy miasto opanowane przez wrogów.

Następna misja główna w Call of Duty: Modern Warfare, stająca się dostępna automatycznie po ukończeniu zadania o nazwie Autostrada śmierci. Bieżące zadanie ma formę wspomnień z przeszłości Farah i jej rodziny.

086

Zacznij od wciskania klawisza ataku, dzięki czemu bohaterka uwolni swoją rękę (1). Przy okazji zrzuci nieco gruzu i odkryje zwłoki matki. Spójrz w lewo, a zobaczysz cegłę. Wciśnij klawisz, który się pojawi i wciskaj go tak długo, aż pojawią się ratownicy.

087

Po uwolnieniu dziewczyny dojdzie do spotkania z ojcem. Kiedy uzyskasz kontrolę nad postacią zacznij podążać za mężczyzną. W pewnej chwili dotrzecie do chmury gazu (2), przez którą przebiegnij.

088

W końcu dotrzecie do domu, gdzie spotkacie Hadira. Po rozmowie podnieś ze stołu komórkę i skieruj się do drzwi wyjściowych. Do środka wejdzie żołnierz (3), który rani ojca, po czym zacznie szukać bohaterki. Ucieknij do pobliskiego pomieszczenia, a potem ukucnij i przejdź przez dziurę w ścianie (4) - drugie takie przejście znajduje się między kuchnią i korytarzem.

089

Obejdź żołnierza, wróć na korytarz i podnieś śrubokręt (5), po czym zaatakuj od tyłu napastnika (6). Po szarpaninie ponownie schowaj się w którymś z pomieszczeń i skorzystaj z niskiego przejścia, aby chwilowo uciec napastnikowi. Poczekaj na dogodny moment, ponownie podnieś śrubokręt i znów zaatakuj rywala od tyłu.

090

Kiedy w końcu przeciwnik złapie bohaterkę, zostanie od tyłu zaatakowany przez Hadira. Wbij mu wtedy kilkukrotnie śrubokręt w ciało (7), a kiedy odwróci się plecami skorzystaj z jego karabinu, dzięki czemu ostatecznie go wyeliminujesz. Po śmierci podnieś jego maskę przeciwgazową.

091

Udaj się do ojca, który skona na oczach dzieci. Udaj się do drzwi i skorzystaj z pomocy brata, żeby dostać się do zamka, który wyłam. Po wyjściu na ulicę podążaj cały czas za Hadirem (8), unikając przy tym żołnierzy (9).

092

Po wyjściu z miasta i zdjęciu maski stale podążaj za Hadirem. Dotrzecie do gospodarstwa, gdzie dojdzie do egzekucji gospodarzy. Podążaj za chłopcem, aby nie wpaść w ręce żołnierzy. W końcu dotrzecie do miejsca z ciężarówką. Kiedy Hadir się oddali wejdź na plac z żołnierzami (10) i w drodze do nich skorzystaj z komórki. Dzięki temu odwrócisz ich uwagę. Podejdź wtedy do rewolweru (11) i podnieś go.

093

Wyceluj z broni i rozpraw się najpierw z jednym wojskowym (12), a potem z drugim (13). Następnie wejdź do ciężarówki z prawej strony. W trakcie próby ucieczki zostaniecie z Hadirem pojmani, co zakończy zadanie.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Jaskinia Wilka: szturm na dom, kopalnie, bomba

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - Autostrada śmierci: snajperka, moździerze, wozy opancerzone

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami