Overwatch 2 z naciskiem na fabułę, nowym trybem i bohaterem?

Zapowiedź już niedługo.

Overwatch 2 zaoferuje tryb PvE, a także co najmniej jedną nową lokację i herosa - informuje serwis ESPN, powołując się na zaufane źródła. Dziennikarze potwierdzili tym samym doniesienia Kotaku sprzed kilku miesięcy.

Produkcja ma położyć większy nacisk na fabułę i rozgrywkę solo lub w kooperacji. Ponadto, zupełną nowością ma być system rozwoju bohaterów - wyboru talentów i ulepszania postaci przedmiotami. Być może chodzi o wymianę broni.

i
Tak podobno wygląda logo Overwatch 2

Według ESPN, Overwatch 2 ma nie tylko zostać zapowiedziany podczas gali otwarcia BlizzConu w najbliższy piątek, ale udostępnione zostanie też demo, zarówno trybu PvE, jak i rywalizacji PvP.

Sequel ma też wprowadzić nowy tryb rozgrywki - Push. Zostanie podobno zaprezentowany na nowej mapie osadzonej w Toronto.

Overwatch_naar_Nintendo_Switch_aangekondigd_tijdens_Nintendo_Direct_1280x720
Czy postępy z Overwatch zostaną w jakiś sposób przeniesione do sequela?

Według nieoficjalnych informacji, na Blizzconie ma też zostać zapowiedziane Diablo 4. Twórcom może zależeć na przyciągnięciu uwagi odbiorców do gier wideo, ponieważ w ostatnim czasie firma spotkała się z krytyką przez ukaranie esportowca za wsparcie protestów w Hongkongu.

Źródło: ESPN

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami