Nocne neony i ucieczka od policji w premierowym zwiastunie Need for Speed Heat

Silnik odpalamy już 8 listopada.

Electronic Arts opublikowało premierowy zwiastun Need for Speed Heat, które zadebiutuje 8 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Standardowo, materiał wprowadza w klimat produkcji, prezentując szalone popisy kierowców.

Niezwykle ważnym elementem nowej odsłony serii są nielegalne, nocne wyścigi, którym nieustannie będzie towarzyszyć policja. To właśnie jeden z funkcjonariuszy wypowiada się w wideo, ostrzegając, że służby uchwycą każdego, kto bierze udział w zakazanych praktykach.

„Rozejrzyj się - to jest nasza droga ucieczki” - odpowiada protagonista, przypominając, że gracze będą mogli wykorzystać elementy zabudowania miejskiego, by wyeliminować funkcjonariuszy lub po prostu prześcignąć policyjne wozy.

Nie zabraknie oczywiście dziennych wyścigów, które pozwolą zarobić środki na ulepszenia wozów.

heat1
Policję często zobaczymy w lusterku wstecznym

Nauczone doświadczeniem z Need for Speed Payback EA zapewnia, że w grze zabraknie lootboxów. Wydawca planuje jednak płatne, popremierowe DLC w formie paczek z autami, a także pakiety oszczędzające czas i ujawniające wszystkie przedmioty kolekcjonerskie na mapie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami