Monster Hunter World: Iceborne - premiera dodatku 9 stycznia 2020 roku na PC

Nowa lokacja i nie tylko.

Firma Capcom ujawniła dokładną datę premiery dodatku Iceborne do Monster Hunter World w wersji PC. Rozszerzenie zadebiutuje 9 stycznia 2020 roku.

Wydanie komputerowe zaoferuje między innymi tekstury w wyższej rozdzielczości oraz możliwość zabawy w 4K i nieograniczonej liczbie klatek na sekundę. Do tego obsługa ultrapanoramicznych monitorów i bibliotek DirectX 12.

Iceborne na konsolach PS4 i Xbox One zadebiutowało w ubiegłym miesiącu. Dodatek wprowadził do gry szereg zróżnicowanych nowości - deweloperzy z Capcomu podkreślają, że oferuje podobną ilość zawartości, co podstawowa gra.

Jednym z kluczowych elementów rozszerzenia jest niedostępna wcześniej lokacja - utrzymana w zimowej atmosferze kraina Szronisty Brzeg. Nie brakuje również kolejnych stworów, wątku fabularnego i misji, a także następnego poziomu trudności.

iceborne_pc
Iceborne przenosi graczy do zimowej lokacji

Zobacz: Monster Hunter World - Poradnik, Solucja

„Dzięki temu wspaniałemu rozszerzeniu możemy na nowo zanurzyć się na wiele godzin starć człowieka z olbrzymimi reprezentantami dzikiej natury. I jest to warte każdych pieniędzy” - głosi nasza recenzja Monster Hunter World: Iceborne.

Źródło: Polygon

Następnie: GTA: San Andreas obchodzi 15. urodziny

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami