Ubisoft opóźnia premierę Watch Dogs Legion - gra ukaże się najwcześniej w lipcu

Rainbow Six Quarantine też nie zdąży na pierwszy kwartał.

Podczas konferencji dla inwestorów Ubisoft ogłosiło przesunięcie premiery Watch Dogs Legion. Poinformowano, że gra ukaże się pomiędzy 1 lipca a 31 grudnia 2020 roku.

Na ten sam okres przełożono debiut przygodowej gry akcji Gods & Monsters. Później pojawi się też kooperacyjna strzelanka Rainbow Six Quarantine, która trafi do sprzedaży w przyszłym roku fiskalnym, trwającym od kwietnia 2020 roku do marca 2021 roku. Francuski wydawca chce dać twórcom więcej czasu na dopracowanie produktów.

Nie wspomniano nic na temat premiery sieciowej gry Skull & Bones, którą zapowiedziano w 2017 roku.

Yves Guillemot, prezes firmy, przyznał też, że odbiór Ghost Recon Breakpoint przez graczy i media, a także finansowe wyniki gry okazały się rozczarowujące. Również The Division 2 nie spełniło w stu procentach pokładanych w tytule nadziei.

32134_gods_monsters_ubisoft_e3_2019_press_conference_1560202289
Gods & Monsters

W przypadku The Division 2 problemem miało okazać się „zainteresowanie graczy sequelem stale rozwijanej gry-usługi". Być może część graczy po prostu pozostała przy części pierwszej, wciąż aktywnej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami