The Outer Worlds - Podręcznik ilustrowany (Max)

Zadanie towarzysza: wykonujemy zadanie dla Maxa, które umożliwi nam dołączenie nowego kompana.

Podręcznik ilustrowany to zadanie poboczne w The Outer Worlds, które zleci ci Pastor Maximillian DeSoto (Max) (1). Spotkasz tę postać w świątyni w Nabrzeżu (G na mapie Nabrzeża), w bocznym pomieszczeniu.

033

Zobacz: Mapa Nabrzeża

Poprosi cię, abyś odnalazł heretycką książkę: „Pamiętnik M. Bakonu”. Wykonanie tego questu umożliwi ci dołączenie Maxa do drużyny.

034

Opuść miasto, następnie udaj się do Porzuconej placówki (G na mapie Nabrzeża), położonej na północ od Nabrzeża. Zlikwiduj wszystkich wrogów i wejdź do budynku oznaczonego napisem: CANNERY (2).

Zobacz: Mapa Nabrzeża

W pokoju za drzwiami odnajdziesz notatkę, z której dowiesz się, że kolekcjoner schował poszukiwaną księgę w jaskini w pobliżu Wraku transportowca (K na mapie Szmaragdowej Doliny).

Udaj się do groty i wejdź w głąb skalnego korytarza. Znajdziesz tam małe obozowisko. Uważaj na miny, które leżą na ziemi. Zniszcz je za pomocą broni palnej, zachowując odpowiedni dystans.

035

Podejdź do sejfu (3) i otwórz go, korzystając z umiejętności otwierania zamków. Wyjmij z niego księgę. Następnie udaj się do Nabrzeża i oddaj wolumin pastorowi. Otrzymasz PD oraz kasetę na bity.

Max będzie mógł dołączyć do twojej drużyny, ale dopiero gdy naprawisz swój statek. Będzie czekał za tobą ma pokładzie Zawodnego, po tym jak zdobędziesz regulator zasilania, niezbędnej części do uruchomienia pojazdu kosmicznego.

Następnie: The Outer Worlds - Pijąc szafirowe wino (Parvati)

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami