The Outer Worlds - Kilka bratnich dusz

Poszukujemy Zoe.

Jedna z misji podocznych, którą można wykonać dla frakcji Dezerterów w The Outer Worlds. Gdy pierwszy raz wejdziesz na teren Laboratorium botanicznego (C na mapie Szmaragdowej Doliny), zaczepi cię Grace Romero (1). Opowie ci o zaginionej dziewczynce - Zoe. Twoim zadaniem będzie jej odszukanie.

Zobacz: Mapa Szmaragdowej Doliny

022

Wykonanie tego zadania jest konieczne, jeśli chcesz nakłonić społeczność Dezerterów do powrotu do pracy w Nabrzeżu, jeśli zdecydowałeś się przekierować zasilanie do miasta w misji: Nadchodzi moc.

W pierwszym etapie zadania:

  • przeszukaj dom Zoe - odnajdź i przeczytaj dwie kartki z jej dziennika, które leżą na biurku i stole.
  • porozmawiaj ze Stefanem Garcią - wypytaj go o Zoe.
023

Następnie udaj się do Opuszczonej strefy przemysłowej (G na mapie Szmaragdowej Doliny). Pokonaj wszystkich przeciwników i porozmawiaj z Zoe (2), którą znajdziesz w centralnym punkcie lokacji, między budynkami. Dziewczyna nie będzie zainteresowana powrotem do Dezerterów, więc musisz ją do tego przekonać. Uda ci się to wykorzystując umiejętności Perswazji lub Zastraszenia, na odpowiednim poziomie.

Następnie, gdy namówiłeś Zoe do powrotu, wróć do Laboratorium botanicznego i porozmawiaj z Grace Romero. Poinformuj dezerterkę o wykonaniu zadania. Otrzymasz PD, a reputacja we frakcji wzrośnie.

Następnie: The Outer Worlds - Przerażony mechanik

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Grobowa sprawa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami