Ghost of Tsushima dopiero w drugiej połowie 2020 roku - nieoficjalne informacje

Sony opóźniło nie tylko The Last of Us 2?

Według Jasona Schreiera - dziennikarza, który jako pierwszy ujawnił fakt przesunięcia premiery The Last of Us 2 - Ghost of Tsushima miało zadebiutować w pierwszej połowie 2020 roku, ale Sony opóźniło debiut produkcji.

Tytuł nie miał jeszcze ogłoszonej publicznie daty premiery, ale na grę będziemy musieli rzekomo poczekać do drugiej połowy następnego roku. Redaktor Kotaku zaznacza przy tym, że plany wydawcy się nie zmieniły, a produkcja wciąż zmierza na PS4, a nie PS5.

Powody przesunięcia premiery nie są znane. Być może decyzja ma związek z sytuacją The Last of Us 2, ale samo studio Sucker Punch mogło poprosić o dodatkowy czas na pracę.

W ostatnich miesiącach nie słyszeliśmy zbyt wiele o Ghost of Tsushima. Podczas E3 2018 zaprezentowano nieco dłuższy materiał, ale Sony zabrakło na tegorocznej edycji targów.

Akcję gry osadzono w Japonii w roku 1274. Głównym bohaterem jest Jin - ostatni z samurajów, który stara się bronić Kraju Kwitnącej Wiśni przed Mongołami. Z materiałów wideo wynika, że twórcy skupiają się na walce, ale nie zabraknie też eksploracji otwartego świata.

Następnie: Ubisoft pozywa twórców płatnych oszustw do Rainbow Six Siege

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami