Test noktowizora z Edycji Kolekcjonerskiej Call of Duty: Modern Warfare

Zabawka czy cenny sprzęt?

Do pierwszych graczy trafiło już Call of Duty: Modern Warfare w edycji Dark, czyli Kolekcjonerskiej. Najciekawszym elementem zestawu są prawdziwe gogle noktowizyjne, których działanie można zobaczyć na filmach w sieci.

YouTuber Drift0r prezentuje noktowizor z bliska (2:40), a następnie testuje urządzenie w zacienionym pomieszczeniu, dodatkowo odciętym od światła zewnętrznego. Gogle pozwalają widzieć najbliższe otoczenie dość wyraźnie i rozróżnić wszystkie przedmioty wokół.

Gdy autor materiału przejmuje kamerę i pokazuje gogle w ciemności, kamera sprawia wrażenie, że sprzęt dość mocno świeci fioletowym światłem, ale Drift0r twierdzi, że na żywo są to „naprawdę małe czerwone światełka”.

Należy zaznaczyć, że materiał jest sponsorowany przez firmę Nvidia - stąd RTX 2080Ti w paczce. „Zwykła” edycja Dark nie zawiera oczywiście karty graficznej, a wyłącznie noktowizor, stojak i steelbook. Do tego szereg prezentów cyfrowych.

mw1
Noktowizor w pełnej krasie

Call of Duty: Modern Warfare debiutuje już w ten piątek, 25 października. Gra jest dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami