Layers of Fear i QUBE 2 za darmo w Epic Games Store

Horror i gra logiczna.

Cotygodniowy zestaw darmowych gier w Epic Games Store jest już dostępny do pobrania. Tym razem to polski horror Layers of Fear i logiczne QUBE 2. Oferta zakończy się 31 października o godzinie 17:00.

Aby pobrać gry, wystarczy udać się na stronę promocji i przypisać produkcje do konta. Można to też zrobić bezpośrednio z aplikacji Epic Games Store.

W Layers of Fear wcielamy się w malarza zmagającego się z problemem przemijającej sławy i utraconego szczęścia. Bohater cierpi na chorobę psychiczną, a dużą rolę odgrywa rodzinna tragedia. Rozgrywka polega na eksploracji pokaźnych rozmiarów domu i stawiania czoła lękom postaci.

Natomiast QUBE 2 to gra logiczna, stylistyką i założeniami przypominająca serię Portal. Polega na rozwiązywaniu różnych zagadek środowiskowych, często opartych na wykorzystaniu fizyki.

Za tydzień za darmo otrzymamy horror Soma i bajkowe Costume Quest.

Następnie: The Last of Us 2 opóźnione - premiera 29 maja 2020 roku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami