Geralt, Płotka i szpony - nowe zdjęcia z Wiedźmina od Netflixa

Premiera w grudniu coraz bardziej prawdopodobna.

Producenci serialu Wiedźmin opublikowali nowe zdjęcia z produkcji Netflixa. Widzimy między innymi nieprezentowane wcześniej ujęcie Geralta na Płotce.

Jest też potwór - a właściwie jego fragment. Wygląd szponów sugeruje, że być może mamy do czynienia z bazyliszkiem. Nieżywym, rzecz jasna, ponieważ trofeum ewidentnie zwisa z siodła.

wit1
wit2

Opublikowano też zdjęcie prezentujące Yennefer - ujęcie to nie jest jednak nowe, ponieważ pochodzi z pierwszego oficjalnego trailera serialu.

Warto zaznaczyć, że Netflix opublikował już listę premier na listopad i zabrakło wśród nich Wiedźmina. Może to oznaczać, że serial ukaże się w grudniu, ponieważ planowany rok premiery to wciąż 2019.

wit3

Serial skupi się na wydarzeniach z opowiadań Andrzeja Sapkowskiego. Zobaczymy chociażby Blaviken z „Mniejszego zła” czy starcie Geralta ze strzygą z opowiadania „Wiedźmin”.

Źródło: IGN

Następnie: Test noktowizora z Edycji Kolekcjonerskiej Call of Duty: Modern Warfare

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami