Death Stranding - Norman Reedus poprosił o większe mięśnie u swojej postaci

Cyfrowy sobowtór po odżywkach.

Popularny amerykański komik Conan O'Brien odwiedził studio twórców Death Stranding. W rozmowie z prezenterem Hideo Kojima przyznał, że odtwórca głównej roli, czyli Norman Reedus, poprosił deweloperów o zwiększenie masy mięśniowej swojej postaci.

Kojima Productions dysponuje oczywiście skanerem, dzięki któremu przenosi wygląd aktora wprost do gry, ale z wypowiedzi głównego producenta wynika, że w przypadku Reedusa dotyczy to tylko twarzy.

Istnieje oczywiście możliwość, że wypowiedź Kojimy (4:00) to tylko dowcip, ale japoński deweloper nie sprawiał wrażenie żartującego.

Gwiazda serialu „The Walking Dead” to nie jedyna znana osobistość w Death Stranding. Pojawi się też Mads Mikkelsen, Guillermo del Toro, Lindsay Wagner i Léa Seydoux - wszyscy użyczają postaciom swojego wyglądu i głosu. Do tego Geoff Keighley - dziennikarz i pomysłodawca The Game Awards.

ds1
Praca kuriera wymaga muskulatury

W programie O'Briena dowiedzieliśmy się, że komik również wystąpi w grze - podczas wizyty w Kojima Productions zeskanowano Amerykaninowi twarz.

Premiera Death Stranding już 8 listopada - wyłącznie na PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami