Fallout 76 z opcjonalnym abonamentem. 63 zł miesięcznie za prywatne serwery i inne bonusy

Nieograniczona pojemność na złom i 1650 atomów.

Betheda do sieciowego Fallout 76 nieoczekiwanie wprowadziła opcjonalny abonament, który oferuje między innymi możliwość korzystania z prywatnych serwerów.

Cena za miesiąc wynosi 63 zł, a za rok 499 zł. Firma przekonuje, że subskrypcja Fallout 1 powinna być już dostępna, ale próba dokonania transakcji za pośrednictwem oficjalnej witryny gry owocuje informacją, że opcja zakupu pojawi się „wkrótce”.

fallout_76_bonusy
Oferta abonamentu Fallout 1

Abonament zagwarantuje szereg bonusów. Najważniejszym są prywatne serwery - nazywane światami. Jeden pomieści maksymalnie ośmiu użytkowników (tylko gospodarz musi mieć wykupioną usługę), choć nie zabraknie możliwości grania w pojedynkę.

W przyszłości twórcy zamierzają rozbudować system o dodatkowe funkcje. W planach są między innymi większa przestrzeń na budowanie, większy budżet C.A.M.P. i podniesiona wytrzymałość warsztatów. Do tego opcja skorzystania z fanowskich modyfikacji.

fallout_76_swiaty
Do prywatnego świata można zaprosić nawet 7 znajomych

Każdego miesiąca subskrybenci otrzymają 1650 atomów, czyli wirtualnej waluty służącej do kupowania przedmiotów w obecnym w grze Atomowym Sklepie. Użytkownicy mogą również liczyć na specjalne rabaty.

Abonenci skorzystają także z prywatnego pojemnika na złom o nieograniczonej pojemności. Dostaną też surwiwalowy namiot, w skład którego wejdą skrytka, śpiwór, wspomniany pojemnik na złom, stanowisko kucharskie i instrument. Po rozmieszczeniu gadżet posłuży jako kolejny punkt podróży.

fallout_76_stroj
Pancerz strażnika

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Inne bonusy obejmują elementy kosmetyczne - inspirowane cyklem pancerz strażnika oraz pakiet unikalnych gestów i ikon. Wymienione przedmioty gracze odbiorą w Atomowym Sklepie i będą dostępne nawet po anulowaniu subskrypcji.

Źródło: Bethesda

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare zaoferuje poziom trudności bez regeneracji zdrowia

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami