Fallout 76 z opcjonalnym abonamentem. 63 zł miesięcznie za prywatne serwery i inne bonusy

Nieograniczona pojemność na złom i 1650 atomów.

Betheda do sieciowego Fallout 76 nieoczekiwanie wprowadziła opcjonalny abonament, który oferuje między innymi możliwość korzystania z prywatnych serwerów.

Cena za miesiąc wynosi 63 zł, a za rok 499 zł. Firma przekonuje, że subskrypcja Fallout 1 powinna być już dostępna, ale próba dokonania transakcji za pośrednictwem oficjalnej witryny gry owocuje informacją, że opcja zakupu pojawi się „wkrótce”.

fallout_76_bonusy
Oferta abonamentu Fallout 1

Abonament zagwarantuje szereg bonusów. Najważniejszym są prywatne serwery - nazywane światami. Jeden pomieści maksymalnie ośmiu użytkowników (tylko gospodarz musi mieć wykupioną usługę), choć nie zabraknie możliwości grania w pojedynkę.

W przyszłości twórcy zamierzają rozbudować system o dodatkowe funkcje. W planach są między innymi większa przestrzeń na budowanie, większy budżet C.A.M.P. i podniesiona wytrzymałość warsztatów. Do tego opcja skorzystania z fanowskich modyfikacji.

fallout_76_swiaty
Do prywatnego świata można zaprosić nawet 7 znajomych

Każdego miesiąca subskrybenci otrzymają 1650 atomów, czyli wirtualnej waluty służącej do kupowania przedmiotów w obecnym w grze Atomowym Sklepie. Użytkownicy mogą również liczyć na specjalne rabaty.

Abonenci skorzystają także z prywatnego pojemnika na złom o nieograniczonej pojemności. Dostaną też surwiwalowy namiot, w skład którego wejdą skrytka, śpiwór, wspomniany pojemnik na złom, stanowisko kucharskie i instrument. Po rozmieszczeniu gadżet posłuży jako kolejny punkt podróży.

fallout_76_stroj
Pancerz strażnika

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Inne bonusy obejmują elementy kosmetyczne - inspirowane cyklem pancerz strażnika oraz pakiet unikalnych gestów i ikon. Wymienione przedmioty gracze odbiorą w Atomowym Sklepie i będą dostępne nawet po anulowaniu subskrypcji.

Źródło: Bethesda

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare zaoferuje poziom trudności bez regeneracji zdrowia

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami