The Outer Worlds - pierwsze recenzje i oceny mediów

Obsidian nie zawodzi.

W sieci opublikowano pierwsze oceny i recenzje The Outer Worlds. RPG studia Obsidian Entertainment debiutuje w najbliższy piątek 25 października. Zdaniem większości dziennikarzy, fani RPG mają na co czekać.

Produkcja jest chwalona przede wszystkim za wykreowany świat rządzonych przez korporacje kosmicznych kolonii, a także za wysoki poziom scenariusza oraz dialogów.

„Twórcy zachęcają skutecznie do eksperymentowania i szukania kreatywnych rozwiązań w ramach tego interaktywnego i absurdalnego świata, więc każda chwila na Halcyon pełna jest pięknych niespodzianek” - podsumował grę recenzent Game Informera.

„The Outer Worlds nie tylko przywodzi na myśl Fallouta. Tak naprawdę to najlepsza możliwa wersja Fallouta - świetna mieszanka elementów tego, co uczyniło tę serię uwielbianą” - napisał z kolei autor z IGN.

the_outer_worlds
Będzie kolorowo

Zarzuty, które pojawiają się w recenzjach, dotyczą w większości przypadków błędów technicznych czy drobnych niedoróbek. US Gamer zwraca też uwagę, że niektóre lokacje wypadłyby lepiej, gdyby oferowały nieco więcej misji i ciekawych miejsc.

Przykładowe oceny The Outer Worlds:

Gracze w nowej produkcji studia Obsidian (twórców Fallout: New Vegas, KOTOR-a 2 czy Pillars of Eternity) wcielają się w spóźnionego kolonistę, który zostaje wybudzony z hibernacji, by pomóc rozwiązać problemy mieszkańców kolonii kontrolowanych przez rządne zysku korporacje.

Następnie: Epic Games Store krytykuje "głośna mniejszość" - uważają autorzy Satisfactory

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Cyberpunk 2077: Samurai Edition wyciekło do sieci? CD Projekt komentuje

Patch 1.5, duże DLC, nowości w rozgrywce i inne wieści.

W Dragon Age 4 wybory będą miały duże znaczenie - zapewnia BioWare

Wciąż trwają też prace nad nowym Mass Effect.

Serial Fallout nabiera kształtów

Wybrano reżysera i producentów.

Elex 2 - wymagania na PC

Minimalne i rekomendowane.

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami