Studencki dodatek do The Sims 4 oficjalnie zapowiedziany - premiera 15 listopada na PC

W grudniu na konsolach.

Przedstawiciele Electronic Arts oficjalnie zapowiedzieli Uniwersytet, czyli kolejny dodatek do The Sims 4. Premiera 15 listopada na PC, a 17 grudnia na PS4 i Xbox One.

Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, rozszerzenie pozwoli wysłać młodych Simów na uczelnię. Deweloperzy przygotowują dwie różne placówki naukowe - utrzymany w klasycznym stylu Uniwersytet Britechester i nowoczesny Instytut Foxbury.

Kiedy nasi podopieczni zostaną przyjęci, staniemy przed zadaniem wybrania akademika, w którym spędzą rok akademicki (pojawi się jednak opcja dojeżdżania z domu). Zainteresowani dołączą też do klubu studenckiego lub udadzą się do biblioteki.

Nie zabraknie konieczności uczęszczania na zajęcia, których lekceważenie negatywnie wpłynie na oceny. Wśród przedmiotów znajdą się zarówno tradycyjne biologia i informatyka, jak i mniej standardowe łotrostwo. Simowie nie tylko wezmą udział w wykładach, ale także zajmą się pisaniem prac semestralnych i wygłaszaniem prezentacji.

the_sims_4_uniwersytet2
Simy trafią na uczelnię

W wolnym czasie młodzi będą mogli realizować się towarzysko poprzez umawianie ze współlokatorami, granie w sok-ponga lub udzielanie w organizacjach uczelnianych związanych z robotyką, dyskusjami albo sztuką. W planach też możliwość dołączenia do tajnego stowarzyszenia.

Pokoje Simów w akademikach spersonalizujemy - ściany udekorujemy plakatami, a w samym pomieszczeniu umieścimy minilodówki na nocne przekąski. Dodatek wprowadzi również szereg strojów dla podopiecznych, w tym szykowne kreacje i luźne dresy.

the_sims_4_uniwersytet1
Młodzi studenci wezmą udział w aktywnościach towarzyskich

Zobacz: Sims 4 - poradnik i najlepsze porady

Natomiast w dostępnym na uczelni sklepie kupimy dla studentów przedmioty utrzymane w barwach uniwersytetu. Ponadto opcja jazdy rowerem, co przyda się w dokładnym zbadaniu sekretów umieszczonych na terenie kampusu.

Źródło: EA

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami