Podróż do piekła tylko dla dorosłych. Twórcy Agony prezentują nową grę - Succubus

Nieocenzurowany gameplay.

Twórcy Agony ze studia Madmind opublikowali fragment rozgrywki ze swojego kolejnego projektu - gry akcji zatytułowanej Succubus.

Odpowiedzialni za produkcję deweloperzy podkreślają, że zaprezentowany gameplay jest nieocenzurowany. W filmie przedstawiono więc walkę z odcinaniem różnych części ciał i krwawymi ciosami kończącymi.

To jednak nie wszystko, ponieważ nie zabrakło innych kontrowersyjnych sekwencji. Przykładem jest scena, w której prowadzona przez gracza postać bije ciężarną kobietę, a następnie wyrywa z niej i miażdży płód dziecka.

W powstającej grze wcielimy się w tytułowego sukkuba, czyli „demoniczną kapłankę pożądania”. Zdradzona przez swoich pobratymców bohaterka podąża przez piekło, aby dokonać zemsty za wyrządzone krzywdy.

succubus_wideo
W grze natkniemy się na różne demony

Podstawowym orężem podopiecznej są pazury, dzięki którym może rozrywać przeciwników na kawałki. Potrafi jednak posługiwać się także znajdowanymi podczas przygody kościanymi mieczami, pałkami i innymi broniami.

Eliminując kolejnych wrogów, zdobędziemy punkty doświadczenia, które pozwolą odblokować kolejne umiejętności i rozwijać te już posiadane. Co ciekawe, pojawi się możliwość zjadania serc zabitych oponentów, co aktywuje furię i zdolności pirokinezy.

Succubus nie ma na razie wyznaczonej daty premiery, ale produkcja zmierza na PC. Niewykluczone, że w przyszłości trafi na konsole, tak jak poprzedni projekt studia Madmind, czyli Agony.

Następnie: Gracz wydał ponad 7 milionów zł w mobilnej strategii, a później bojkotował grę

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami