Fortnite - Mityczna Złota Rybka: jak zdobyć i używać

Zabójcza broń.

Na tej stronie zbieramy wszystkie informacje o tajemniczej i rzadkiej Złotej Rybce w Fortnite. To niezwykle trudne do znalezienia trofeum nie tylko dobrze wygląda, ale jest też zabójczą bronią.

Trzeba jednak wiedzieć, jak zdobyć rybę i jej użyć - szczegóły poniżej.

Złota Rybka w Fortnite - podstawowe informacje

O istnieniu Mitycznej Złotej Rybki w Fortnite wiedzieliśmy już od startu Drugiego Rozdziału. Użytkownicy specjalizujący się w przeglądaniu plików gry znaleźli wzmiankę o rybie jako przedmiocie do rzucania.

1
Źródło: iFireMonkey

Nie wiedzieliśmy, czym dokładnie może być omawiana ryba - do czasu, kiedy w sieci pojawiło się pierwsze nagranie, na którym widać przedmiot w użyciu.

Okazało się, że sławna ryba to tak naprawdę złote trofeum, które służy jako broń. Jeżeli rzucimy rybą prosto w przeciwnika, zada aż 200 punktów obrażeń. To wystarczająco, by wyzerować całe życie i pełną tarczę.

Oznacza to, że Złota Rybka zabije natychmiastowo każdego gracza, którego dotknie. Warunkiem jest oczywiście celny rzut.

I was eliminated by a mythic goldfish! I thought it wasn't in the game yet! from r/FortNiteBR

Aktualnie nie ma sposobu, by obronić się przed śmiertelnym ciosem. Na osłodę po eliminacji otrzymujemy za to osiągnięcie.

Jak zdobyć Złotą Rybkę

Złotą Rybkę zdobywamy tak samo jak pozostałe ryby w Fortnite - łowiąc za pomocą wędki. Szansa na znalezienie tego mitycznego przedmiotu jest jednak niezwykle mała.

Wystarczy wspomnieć, że gracze znaleźli rybę ponad dwa tygodnie po starcie Drugiego Rozdziału, mimo że była dostępna od samego początku tego etapu rozgrywek.

Być może Epic Games nie chciało popełnić błędu z poprzedniego razu, kiedy mityczny przedmiot - ostrze nieskończoności - był zdecydowanie zbyt destrukcyjny.

Spis treści: Fortnite Battle Royale - poradnik dla początkujących

Poprzednio: Fortnite - medale: karta, rodzaje, PD, kiedy reset

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami