Destiny 2 - gdzie farmić

Najlepszy sposób na zdobywanie XP.

Wprowadzenie rang sezonowych i przepustki sezonowej do Destiny 2 w dodatku Twierdza Cieni na pewno motywuje do zdobywania punktów doświadczenia po skończeniu wątku głównego i zdobyciu wysokiego poziomu Mocy.

Punkty XP zasilają bowiem nasze postępy w sezonie, levelując też przy okazji nasz artefakt sezonowy.

Farmienie to po prostu jak najbardziej efektywne zdobywanie doświadczenia w jednym, konkretnym miejscu.

farmie1

W Twierdzy Cieni obecnie najlepszym sposobem na farmienie doświadczenie jest wykonywanie zleceń na Księżycu - jednak nie byle jakich zleceń. Chodzi o ostatnie zlecenia, które można kupić u Eris. To dodatkowe zlecenia za 3000 Migotu (1).

Wyzwania te dotyczą w większości przypadków likwidowania wrogów określonym rodzajem broni czy mocy. Po przyjęciu takich zleceń (maksymalnie 5), najlepiej udać się do dowolnego Utraconego Sektora na Księżycu, gdzie zawsze znajdziemy dużo wrogów.

Pobieraj zlecenia, wykonuj je, a potem wracaj do Eris po kolejne. Pamiętaj tylko, by kupować dodatkowe zlecenia, a nie zwykłe. W ten sposób szybko będziesz zdobywać punkty doświadczenia.

Następnie: Destiny 2 - jak zmienić podklasę

Spis treści: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Destiny 2 - jak zdobyć srebro, co można kupić

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami