Call of Duty: Modern Warfare rezygnuje z tradycyjnego systemu Prestiżu

Zamiast tego Rangi Oficerskie.

Tegoroczne Call of Duty: Modern Warfare rezygnuje z klasycznego, dostępnego niemal we wszystkich odsłonach cyklu systemu Prestiżu związanego ze zdobywaniem doświadczenia w grze multiplayer.

Tradycyjnie, po osiągnięciu 55 poziomu doświadczenia, gracze mogli przejść do pierwszego poziomu Prestiżu, by na swój sposób levelować od nowa, ze specjalną odznaką wskazującą poczynione do tej pory postępy. Nowy system działa inaczej.

MW_PROGRESSION_MENU2
Pożegnanie z Prestiżem

Po zdobyciu 55 poziomu w tak zwanych Rangach Enlisted, odblokujemy możliwość zdobycia kolejnych 100 Rang Oficerskich. Co więcej, w przeciwieństwie do klasycznego Prestiżu, nasze odblokowane przedmioty nie zostaną z powrotem zablokowane - jak w przypadku starego systemu.

Awansowanie na kolejne Rangi Oficerskie będzie powtarzalne - w każdym sezonie zaczniemy od 1 poziomu. Sezony będą trwały prawdopodobnie około 2-3 miesięcy, jak w innych grach sieciowych.

Osiąganie kolejnych stopni Oficerskich będzie związane oczywiście ze zdobywaniem nagród. To różnego rodzaju przedmioty kosmetyczne, choćby plany wytworzenia skórek broni czy emblematy.

Nowe Modern Warfare debiutuje już w najbliższy piątek, 25 października.

Źródło: Blog Activision

Następnie: Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie - finał kosmicznej sagi w nowym zwiastunie

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami