Pół godziny rozgrywki z polskiego Terminator Resistance - skradanie, hakowanie i inne

Walka o przetrwanie.

W ramach internetowej relacji z targów EGX kanał PlayStation Access zaprezentował półgodzinny fragment rozgrywki z Terminator Resistance - polskiej gry w świecie wykreowanym przez Jamesa Camerona.

W przedstawionym materiale prowadzony przez gracza bohater - Jacob Rivers z ruchu oporu walczącego ze Skynetem - stanął przed zadaniem zbadania pobliskiego szpitala. Placówka medyczna opanowana jest przez roboty.

Ujawniona sekwencja kładzie nacisk na skradanie. Kluczem do przetrwania jest ciche przemykanie obok maszyn i unikanie tytułowych terminatorów, z którymi spotkania kończą się natychmiastową śmiercią herosa. W finalnej grze nie zabraknie tez otwartych starć.

Ważnym elementem zabawy jest hakowanie. Rivers potrafi obejść zabezpieczenia, by na przykład przejąć kontrolę nad stacjonarną wieżyczką lub otworzyć zamknięte drzwi. Włamywanie się do systemów Skynetu polega na wykonaniu minigry w stylu klasycznego Froggera - celem jest przetransportowanie białego punktu na drugą stronę ekranu.

Podczas rozgrywki można zebrać zróżnicowane materiały, w tym pozostałości po zniszczonych robotach. Surowce posłużą do konstruowania nowych elementów wyposażenia i ulepszania już posiadanych, czyli na przykład broni.

terminator_resistance_gameplay1
Pojawią się otwarte starcia

Akcję osadzono 31 lat po tak zwanym Dniu Sądu, czyli buncie maszyn. Twórcy obiecują, że gra przedstawi mroczną przyszłość, którą zaprezentowano nieco w dwóch pierwszych odsłonach filmowej serii, a w trakcie przygody podejmiemy decyzje wpływające na fabułę.

Terminator Resistance zadebiutuje 15 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Za projekt odpowiada polskie studio Teyon Games, które w przeszłości przygotowało chłodno przyjęty tytuł z Johnem Rambo.

Następnie: Xbox Scarlett pozwoli na rozgrywkę w 4K, ale również w 120 FPS - zapewnia Microsoft

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami