Mod do Skyrima dodaje elementy z Wiedźmina - Geralta, potwory, bronie i znaki

Oraz pancerze, eliksiry i postać wiedźmina Berengara.

Internauta o pseudonimie Talyn82 opublikował nową wersję modyfikacji, która do Skyrima dodaje szereg elementów z uniwersum Wiedźmina.

Projekt wprowadza do produkcji Bethesdy potwory ze świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego, w tym utopce, strzygę i nekkery. Ponadto implementuje pancerze i bronie (z opcją ulepszenia każdego przedmiotu), a także magiczne znaki.

skyrim_utopce
Dzięki modyfikacji, Skyrima nawiedzają utopce

Dodano również służące do sporządzania eliksirów ingrediencje, które można kupić u alchemików i karczmarzy. To nie wszystko, ponieważ w Riverwood można też natknąć się na wiedźmina Berengara sprzedającego zbroje i oręż. Do tego bohaterowie z twarzą Geralta, występujące w dwóch wersjach: z modelem postaci z cyklu CD Projekt Red i ciałem ze Skyrima.

Warto zaznaczyć, że sam mod nie jest nowym projektem - pierwszą odsłonę, za którą odpowiadał internauta o pseudonimie AlphaWolf, opublikowano w 2012 roku. Teraz jednak Talyn82 udostępnił nową, dostosowaną do The Elder Scrolls 5 w wydaniu Special Edition.

skyrim_postacie_wiedzmin
Mod dodaje nie tylko Geralta

Zobacz: Skyrim - Poradnik, Solucja

Modyfikację pobrać można za darmo za pośrednictwem serwisu Nexus Mods. Do działania wymaga jednak zainstalowania przygotowanej przez fanów „nieoficjalnej aktualizacji”, usuwającej ze Skyrima szereg błędów.

Źródło: Nexus Mods

Następnie: Warcraft 3 Reforged - porównanie graficzne z pierwowzorem

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami