Humble Monthly przekształci się w Humble Choice - abonenci sami wybiorą gry

Istotne zmiany.

Humble Bundle poinformowało o zmianach, jakie zamierza wprowadzić do usługi Humble Monthly. W tym roku abonament przekształci się w Humble Choice i pozwoli użytkownikom samodzielnie wybrać gry, które otrzymają po uiszczeniu opłaty.

Obecna subskrypcja za 12 dolarów (około 47 zł) miesięcznie gwarantuje zestaw kilku produkcji. W chwili zakupu znana jest tylko część oferty, a reszta ujawniana jest w późniejszym terminie. Przykładowo w listopadzie zainteresowani zdobędą Call of Duty: WW2, Spyro Reignited Trilogy i Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - pozostałe tytuły zostaną zaprezentowane 8 listopada.

Humble Choice podzielono zaś na trzy główne plany cenowe. W ramach Lite - 4,99 dolarów (19 zł) za miesiąc - abonenci uzyskają dostęp do Trove, czyli kolekcji bezpłatnych gier, a także 10 procent zniżki na zakupy w sklepie Humble Bundle.

humble_plany
Plany cenowe Humble Choice

Kolejnym jest Basic za 14,99 dolarów (57 zł) miesięcznie - wspomniane korzyści uzupełniono o możliwość wybrania 3 gier. Ostatnia opcja to kosztujące 19,99 dolarów (77 zł) Premium z 9 produkcjami do wyboru, dostępem do Trove i rabatem 20 procent na transakcje.

Warto zaznaczyć, że dotychczasowi subskrybenci Humble Monthly otrzymają dodatkowy plan - Classic. W zamian za obecną cenę, a więc 12 dolarów (47 zł) miesięcznie mogą liczyć na benefity z Premium, tyle że z 10 tytułami do wyboru. Warto jednak zaznaczyć, że anulowanie abonamentu zablokuje możliwość ponownego wykupienia programu.

Na razie nie jest jasne, na jakiej zasadzie wybierzemy poszczególne gry. Nieznana jest również dokładna data startu Humble Choice, aczkolwiek usługa powinna zostać uruchomiona pod koniec bieżącego roku.

Źródło: Humble Bundle

Następnie: Mod do Skyrima dodaje elementy z Wiedźmina - Geralta, potwory, bronie i znaki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami