Diablo 4 ujawnione w reklamie artbooka. Blizzard zapowie też remaster Diablo 2?

Plus - sequel Overwatch.

W nadchodzącym numerze czasopisma GameStar umieszczono reklamę artbooka z grafikami z cyklu Diablo. Opis produktu sugeruje, że niedługo doczekamy się zapowiedzi czwartej części serii.

„Ponad 500 grafik z Diablo, Diablo 2, Diablo 3 i Diablo 4 to kolekcja najlepszych prac stworzonych z myślą o kultowej serii od Blizzard Entertainment” - czytamy w opisie.

diablo4art

Informację dotyczącą zapowiedzi Diablo 4 na targach Blizzcon potwierdził także niejaki Metro na Twitterze. Użytkownik ten trafnie „przewidział” już między innymi ujawnienie nowej bohaterki z Overwatch.

Metro twierdzi też, że jego źródła informują o sequelu Overwatch. Gra miałaby oferować tę samą grupę herosów, ale tym razem także osobny tryb PvE oraz system rozwijania postaci.

Ponadto, Blizzard miałby też zapowiedzieć remaster Diablo 2. Biorąc pod uwagę wydany jakiś czas temu remaster StarCrafta oraz nadchodzące WarCraft 3: Reforged, informacja wydaje się prawdopodobna.

BlizzCon 2019 rozpocznie się 1 listopada.

Źródło: ResetEra

Następnie: Fani GTA 5 zamierzają prowadzić samochód do czasu premiery Grand Theft Auto 6 - bez zatrzymania

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Powiązane gry

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami