Destiny 2 - polowanie na Koszmary

Kiedy dostępne i jak odblokować.

Polowania na Koszmary to nowy rodzaj endgame'owych aktywności w Destiny 2, wprowadzony w dodatku Twierdza Cieni (Shadowkeep). Nie jest on jednak dostępny od początku kampanii z DLC.

Polowania na Koszmary znajdziemy na mapie księżyca dopiero po ukończeniu głównego wątku fabularnego z kampanii Shadowkeep. By rozpocząć misję tego typu, trzeba kliknąć ją na mapie i wybrać opcję Uruchom, by dobrać współtowarzyszy.

koszmary

Warto zaznaczyć, że misje tego typu są często powiązane ze Zleceniami, które można na Księżycu pobierać od Eris Morn. Poza tym jednak, misje te wysyłają nas do walk z Koszmarami, które pokonaliśmy już wcześniej w trakcie kampanii.

Początkowo, do 920 poziomu Mocy, Koszmary nie zapewniają zbyt dobrych nagród. Można jednak wybierać poziom trudności Polowania - i poziomy Bohater (od 920 Mocy) i Legenda (950), to już szansa na nieco lepsze nagrody.

Spis treści: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami