John Wick Hex i Valfaris - symulator Keanu i heavymetalowa Contra

Gramy.

Dziś prezentujemy wrażenia z kolejnych gier niezależnych - dwóch różnorodnych tytułów, które są już dostępne w sprzedaży. John Wick Hex trafił na razie tylko na PC, do sklepu EGS.

Nie jest to strzelanka, ale raczej symulator zarządzania czasem. Musimy odpowiednio planować każdy ruch, włącznie z przesunięciem się o jedno pole czy przeładowaniem broni.

Interesująca mechanika to ciekawe połączenie filozofii z gier turowych z nutką dynamicznej walki, mimo że z pewnością nie jest to gra akcji, a raczej produkcja logiczna.

Valfaris to z kolei propozycja dla fanów prostych w założeniach - choć wymagających, jeśli chodzi o poziom trudności - platformowych gier akcji. Biegniemy w prawo i strzelamy w rytm metalowych riffów.

Produkcja imponuje oprawą i wizją świata. Podczas przygody zdobywamy różne rodzaje uzbrojenia, a wrogowie do samego końca stanowią spore zagrożenie, nie dając bohaterowi chwili wytchnienia.

Reklama

Skocz do komentarzy (-1)

Powiązane gry

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (-1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami