Star Wars Jedi: Fallen Order celuje w 60 FPS na PS4 Pro i Xbox One X

Dwa tryby działania.

Studio Respawn Entertainment ujawniło, że Star Wars Jedi: Fallen Order na PS4 Pro i Xbox One X zaoferuje dwa tryby działania - jakościowy i wydajnościowy.

W rozmowie z serwisem We Got This Covered producent gry - Paul Hatfield - wyjaśnił, że w pierwszym z wymienionych wariantów tytuł uruchomi się w 30 klatkach na sekundę. Niewykluczone, że opcja zagwarantuje też nieco lepszą grafikę i pozwoli na zabawę w 4K.

Drugi tryb położy nacisk na wydajność, celując w osiągnięcie poziomu 60 FPS. Deweloper uprzedza jednak, że produkcja nie zawsze utrzyma taką wartość - w niektórych sekwencjach może dojść do spadków płynności.

star_wars_jedi_fallen_order_moc
Cal skorzysta nie tylko z miecza świetlnego, ale i Mocy

Oczywiście posiadacze podstawowych modeli konsol skorzystają wyłącznie z jednego trybu - zarówno na PlayStation 4, jak i Xbox One gra zadziała w maksymalnie 30 klatkach na sekundę.

Akcję produkcji osadzono pomiędzy wydarzeniami z trzeciego i czwartego epizodu „Gwiezdnych Wojen”. Głównym bohaterem jest Cal Cestis - padawan Jedi, który zdołał przetrwać wydany przez Imperatora rozkaz 66 i ukrywa się przed siłami Imperium.

Zobacz: Star Wars Jedi: Fallen Order (Upadły Zakon) - premiera i najważniejsze informacje

Ważnym elementem gry jest walka. System starć czerpie inspiracje z serii Dark Souls i innych projektów studia From Software: kluczem do sukcesu jest blokowanie, parowanie i unikanie ataków przeciwnika.

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje 15 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Tytuł zaoferuje wyłącznie kampanię fabularną nastawioną na zabawę w pojedynkę, w planach nie ma też transakcji cyfrowych.

Źródło: We Got This Covered

Następnie: Cyberpunk 2077 będzie "ostatnią dużą i znakomicie wyglądającą" grą obecnej generacji - przekonuje CD Projekt Red

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami