Star Wars Jedi: Fallen Order celuje w 60 FPS na PS4 Pro i Xbox One X

Dwa tryby działania.

Studio Respawn Entertainment ujawniło, że Star Wars Jedi: Fallen Order na PS4 Pro i Xbox One X zaoferuje dwa tryby działania - jakościowy i wydajnościowy.

W rozmowie z serwisem We Got This Covered producent gry - Paul Hatfield - wyjaśnił, że w pierwszym z wymienionych wariantów tytuł uruchomi się w 30 klatkach na sekundę. Niewykluczone, że opcja zagwarantuje też nieco lepszą grafikę i pozwoli na zabawę w 4K.

Drugi tryb położy nacisk na wydajność, celując w osiągnięcie poziomu 60 FPS. Deweloper uprzedza jednak, że produkcja nie zawsze utrzyma taką wartość - w niektórych sekwencjach może dojść do spadków płynności.

star_wars_jedi_fallen_order_moc
Cal skorzysta nie tylko z miecza świetlnego, ale i Mocy

Oczywiście posiadacze podstawowych modeli konsol skorzystają wyłącznie z jednego trybu - zarówno na PlayStation 4, jak i Xbox One gra zadziała w maksymalnie 30 klatkach na sekundę.

Akcję produkcji osadzono pomiędzy wydarzeniami z trzeciego i czwartego epizodu „Gwiezdnych Wojen”. Głównym bohaterem jest Cal Cestis - padawan Jedi, który zdołał przetrwać wydany przez Imperatora rozkaz 66 i ukrywa się przed siłami Imperium.

Zobacz: Star Wars Jedi: Fallen Order (Upadły Zakon) - premiera i najważniejsze informacje

Ważnym elementem gry jest walka. System starć czerpie inspiracje z serii Dark Souls i innych projektów studia From Software: kluczem do sukcesu jest blokowanie, parowanie i unikanie ataków przeciwnika.

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje 15 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Tytuł zaoferuje wyłącznie kampanię fabularną nastawioną na zabawę w pojedynkę, w planach nie ma też transakcji cyfrowych.

Źródło: We Got This Covered

Następnie: Cyberpunk 2077 będzie "ostatnią dużą i znakomicie wyglądającą" grą obecnej generacji - przekonuje CD Projekt Red

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami