Fortnite - wyzwanie: Schowaj się w kryjówkach w różnych meczach

Śmietniki i stogi siana.

W ramach pakietu wyzwań Otwarte Wody w Fortnite gracz musi schować się w kryjówkach w różnych meczach. Wiąże się to oczywiście z wykorzystaniem nowej mechaniki, wprowadzonej w drugim rozdziale rozgrywek.

Poniżej podpowiadamy, jak wykonać wyzwanie i szybko otrzymać 14 tysięcy PD sezonu.

Fortnite - Schowaj się w kryjówkach w różnych meczach

Kryjówki mają dwie formy - śmietniki i stogi siana. Takie miejsca pozwalają ci stać się całkowicie niewidocznym i zaskoczyć oponentów, gdy podejdą na odpowiednią odległość.

k1

Na szczęście oba rodzaje kryjówek nietrudno jest znaleźć na mapie, bo rozstawiono ich całkiem sporo. Śmietniki zazwyczaj znajdziesz w okolicach punktów orientacyjnych w nazwanych lokacjach, np. Skalistych Skarpach, Słonych Strzechach czy Paskudnej Przystani. Stogi siana nieco trudniej odszukać, ale możesz się ich spodziewać między innymi w okolicach Farmy Furii.

Wszystko co musisz zrobić, by wykonać zadanie, to schować się w kryjówkach - nie musisz czekać ani atakować przeciwników. Aby się ukryć, podejdź do kryjówki i skorzystaj z przycisku widocznego na ekranie.

k2
Źródło: Attack of the Fanboy
k3
Źródło: Attack of the Fanboy

Zrób to w trzech różnych meczach, a ukończysz zadanie i otrzymasz 14 tys. PD.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 1 - wyzwania

Źródło zdjęć: Attack of the Fanboy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami