Crusader Kings 2 za darmo na Steamie

Do zatrzymania na zawsze.

Crusader Kings 2 zostało udostępnione za darmo na Steamie. Wystarczy dodać grę do biblioteki, by zachować ją na zawsze. To prezent z okazji rozpoczynających się dziś targów PDXCON 2019.

Fani spekulują, że twórcy zapowiedzą przed końcem weekendu trzecią odsłonę cyklu. Pojawią się też nowe informacje na temat Vampire: The Masquerade 2 i dodatków do Imperator: Rome czy Stellaris.

Kilka dni wcześniej Paradox zapowiedziało (i udostępniło od razu w kilku regionach) darmową strategię Stellaris: Galaxy Command - uproszczoną i nastawioną na grę sieciową produkcję mobilną.

Crusader Kings 2 łączy założenia strategii oraz gry RPG. Wcielamy się w wybranego władcę, nawet w pomniejszego księcia małej jednostki administracyjnej wielkiego imperium. Zajmujemy się dyplomacją, spełniamy osobiste misje, spiskujemy lub prowadzimy wojny i bierzemy udział w różnorodnych wydarzeniach losowych, podejmując decyzje dotyczące naszej przyszłości.

203770_screenshots_20181230002549_1
A może zawrzeć pakt z diabłem? Crusader Kings 2 oferuje mnóstwo opcji... rozwoju

Warto zaznaczyć, że jak większość gier od Paradox Interactive, Crusader Kings 2 jest dosyć ograniczone i pozbawione wielu ważnych elementów, jeśli gramy bez co najmniej kilku DLC. Podstawowa wersja powinna jednak pozwolić przekonać się, czy to w ogóle tytuł w naszym guście.

Następnie: Star Wars Jedi: Fallen Order - pierwsze opinie i obszerny gameplay

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami