Red Dead Redemption 2 na PC w nowym zwiastunie - materiał w 4K i 60 FPS

Komputerowe wydanie westernu.

Deweloperzy ze studia Rockstar Games opublikowali pierwszy zwiastun Red Dead Redemption 2 w zapowiedzianej niedawno wersji PC.

Wideo - dostępne również w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę - składa się z ujęć przedstawiających regiony, które zwiedzimy podczas zabawy. W filmie zaprezentowano między innymi rozległe równiny, rzeki oraz miasteczka.

Nie brakuje też fauny w postaci ptaków i galopujących koni. Całość okraszono monologiem Arthura Morgana - głównego bohatera gry - opowiadającego o cywilizacyjnych zmianach na Dzikim Zachodzie oraz klimatyczną muzyką.

Wersja PC zaoferuje szereg usprawnień graficznych i technicznych względem konsolowych odpowiedników. Przykładowo zwiększono odległość wczytywania obiektów oraz podniesiono jakość globalnego oświetlenia i okluzji otoczenia.

rdr2pc_trailer
Gra trafi na PC ponad rok po premierze na konsolach

Udoskonalono również wygląd śladów na śniegu, odbić oraz tekstur trawy i futer. Ponadto wyższa rozdzielczość cieni, a także obsługa techniki HDR, kilku wyświetlaczy i monitorów ultrapanoramicznych (w formacie 21:9). Do tego brak ograniczeń związanych z rozdzielczością ekranu i liczbą klatek na sekundę.

Red Dead Redemption 2 w wersji PC ukaże się 5 listopada w Rockstar Games Launcher i Epic Games Store. Natomiast w grudniu produkcja pojawi się w ofercie platformy Steam.

Następnie: 38 GB aktualizacji wymagane do uruchomienia pudełkowego The Outer Worlds na Xbox One

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami