Red Dead Redemption 2 na PC w nowym zwiastunie - materiał w 4K i 60 FPS

Komputerowe wydanie westernu.

Deweloperzy ze studia Rockstar Games opublikowali pierwszy zwiastun Red Dead Redemption 2 w zapowiedzianej niedawno wersji PC.

Wideo - dostępne również w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę - składa się z ujęć przedstawiających regiony, które zwiedzimy podczas zabawy. W filmie zaprezentowano między innymi rozległe równiny, rzeki oraz miasteczka.

Nie brakuje też fauny w postaci ptaków i galopujących koni. Całość okraszono monologiem Arthura Morgana - głównego bohatera gry - opowiadającego o cywilizacyjnych zmianach na Dzikim Zachodzie oraz klimatyczną muzyką.

Wersja PC zaoferuje szereg usprawnień graficznych i technicznych względem konsolowych odpowiedników. Przykładowo zwiększono odległość wczytywania obiektów oraz podniesiono jakość globalnego oświetlenia i okluzji otoczenia.

rdr2pc_trailer
Gra trafi na PC ponad rok po premierze na konsolach

Udoskonalono również wygląd śladów na śniegu, odbić oraz tekstur trawy i futer. Ponadto wyższa rozdzielczość cieni, a także obsługa techniki HDR, kilku wyświetlaczy i monitorów ultrapanoramicznych (w formacie 21:9). Do tego brak ograniczeń związanych z rozdzielczością ekranu i liczbą klatek na sekundę.

Red Dead Redemption 2 w wersji PC ukaże się 5 listopada w Rockstar Games Launcher i Epic Games Store. Natomiast w grudniu produkcja pojawi się w ofercie platformy Steam.

Następnie: 38 GB aktualizacji wymagane do uruchomienia pudełkowego The Outer Worlds na Xbox One

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami