Observer i Alan Wake's American Nightmare za darmo w Epic Games Store

Za tydzień Layers of Fear i QUBE 2.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Epic Games Store udostępniło za darmo dwie kolejne produkcje - polskie Observer oraz thriller Alan Wake's American Nightmare.

Aby zdobyć bezpłatne egzemplarze obu wymienionych tytułów, należy wejść na stronę promocji, a następnie przypisać gry do konta. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się za tydzień, 24 października, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Observer to wydana w 2017 roku cyberpunkowa produkcja od krakowskiego studia Bloober Team. Akcję osadzono w futurystycznym Krakowie, a gracze wcielają się w Daniela Lazarskiego - detektywa potrafiącego hakować umysły innych osób. Bohater podejmuje się śledztwa po otrzymaniu tajemniczego listu od zaginionego syna.

Alan Wake's American Nightmare jest zaś kontynuacją przygód tytułowego pisarza horrorów. Gra toczy się dwa lata po wydarzeniach z poprzedniej części, a podopieczny trafia do serialu „Night Springs”, który w przeszłości współtworzył.

Epic Games Store jednocześnie ujawniło dwie kolejne pozycje, które 24 października udostępni za darmo - logiczne QUBE 2 i horror Layers of Fear. Warto zaznaczyć, że ostatnia z produkcji to inny projekt krakowskiego Bloober Team.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Star Wars Jedi: Fallen Order - potyczki z AT-ST i bossem w nowych fragmentach rozgrywki

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami