Fortnite bez pobierania, w przeglądarce - czy taka rozgrywka jest możliwa?

Odpowiedź dla niecierpliwych.

Jeżeli szukasz sposobu, by zagrać w Fortnite bez pobierania plików, tutaj znajdziesz odpowiedź na to, czy grę Epic Games można włączyć za pośrednictwem przeglądarki.

Niestety, nie ma innego sposobu, niż pobranie gry. Dotyczy to wszystkich platform, na których dostępny jest ten tytuł - PC, PlayStation 4, Xbox One, Switch i urządzeń mobilnych.

fbn

W przeciwieństwie do chociażby Robloxa, aby Fortnite mógł działać, na dysku muszą się już znajdować dane - całkiem spora ilość. Jest to związane między innymi z dużą i szczegółową mapą i ogólną złożonością gry.

Jeżeli masz wolne łącze i pobranie Fortnite zajmie dużo czasu, niestety musisz poczekać, bo nie ma innego sposobu. Jeżeli chcesz zobaczyć, ile GB miejsca na dysku potrzebujesz, zajrzyj tutaj: Fortnite - ile zajmuje miejsca na dysku: PC, PS4, Xbox One.

Następnie: Fortnite na PS3 i Xbox 360 - czy gra jest dostępna na starszych konsolach?

Spis treści: Fortnite Battle Royale - poradnik dla początkujących

Poprzednio: Fortnite bez PS Plus i Xbox Live Gold - czy subskrypcja jest wymagana?

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami