Darmowy weekend z The Division 2 - bezpłatna rozgrywka do 21 października

Na PC, PS4 i Xbox One.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, na PC, PS4 i Xbox One rozpoczął się darmowy weekend z wieloosobową strzelanką The Division 2.

Z grą mogą bezpłatnie zapoznać się już użytkownicy Uplay i właściciele konsol, a oferta zakończy się w poniedziałek, 21 października, o godzinie 10:00 czasu polskiego. Wersję ze sklepu Epic Games Store firma Ubisoft udostępni dopiero o 17:00.

dywizjon_2_free
The Division 2 kładzie nacisk na zmagania wieloosobowe

W ramach akcji, zainteresowani mogą za darmo sprawdzić wszystkie treści produkcji. To oznacza, że istnieje możliwość ukończenia kampanii fabularnej oraz zrealizowania poszczególnych aktywności pobocznych.

Nie brakuje również szeregu aktualizacji, które twórcy wdrożyli w minionych miesiącach, udoskonalając tytuł. Oczywiście osiągnięte podczas wydarzenia postępy w rozgrywce można też przenieść do pełnej wersji.

Zobacz: The Division 2 - poradnik i najlepsze porady

Równolegle z darmowym weekendem trwa wyprzedaż, która pozwala kupić strzelankę nawet o 65 procent taniej. W Uplay gra dostępna jest za 87,46 zł, w PS Store za 99 zł, a w sklepie Microsoftu za 101,49 zł.

The Division 2 to wydana w marcu bieżącego roku produkcja w stylu Destiny. Gracze wspólnie z innymi użytkownikami podejmują się realizacji szeregu aktywności, a akcję osadzono w amerykańskim Waszyngtonie.

Źródło: The Division 2

Następnie: PlayStation 5 z obsługą usługi PS Now - zapewnia Sony

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami