Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 opóźnione. Twórcy nie chcą "powtórzyć błędów" pierwszej części

Gra zadebiutuje w drugiej połowie 2020 roku.

Paradox Interactive poinformowało o opóźnieniu gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Tytuł ukaże się pod koniec 2020 roku, choć początkowo miał ukazać się w pierwszym kwartale.

W wystosowanym oświadczeniu szef odpowiedzialnego za produkcję studia Hardsuit Labs i główny scenarzysta projektu - odpowiednio Andy Kipling i Brian Mitsuda - wyjaśnili, że przyczyną jest chęć dopracowania pozycji. Podkreślili, że priorytetem jest jakość.

vampire2
W grze wcielimy się w wampira

„Naszą odpowiedzialnością jest uniknięcie błędów, które trapiły poprzednią część, wydanej za wcześnie. W ciągu minionych miesięcy stało się jasne, że próba dotrzymania pierwotnego terminu debiutu grozi powtórzeniem tego błędu. Nie zrobimy tego” - tłumaczą.

Deweloperzy podkreślają, że podjęcie decyzji nie było łatwe. W bieżącym roku deweloperzy udoskonalali grę i poszerzali skład zespołu, ale uświadomili sobie, że nie są w stanie zapewnić wysokiej jakości na planowany okres premiery.

Zobacz: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - premiera i najważniejsze informacje

Kipling i Mitsuda podkreślają, że są zadowoleni z przygotowywanej fabuły. Obiecują, że pod względem historii gra jest wierna poprzedniej części cyklu, oferując „głęboką i nieliniową opowieść, fascynujące i niesamowicie zagrane postacie oraz bogactwo Świata Mroku”.

Podobnie jak oryginalne Bloodlines, tytuł to przede wszystkim RPG, w którym najważniejsze są dialogi, poznawanie historii i podejmowanie wyborów. Akcja osadzona jest w uniwersum, w którym wampiry i inne potwory żyją w tajemnicy obok zwykłych śmiertelników.

Źródło: Vampire: The Masquerade Bloodlines 2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami