Twórcy Cyberpunk 2077 "bardzo ciężko pracują", by dotrzymać kwietniowego terminu debiutu

Przekonuje CD Projekt Red.

Do debiutu Cyberpunk 2077 pozostało jedynie kilka miesięcy. Twórcy gry przekonują, że dokładają wszelkich starań, by zdążyć z ukończeniem projektu na czas i nie opóźniać premiery.

W rozmowie z australijską edycją serwisu GameSpot szef krakowskiego oddziału CD Projekt Red - John Mamais - odniósł się do obaw, że produkcja nie ukaże się w terminie. Podkreślił, że priorytetem jest dotrzymanie kwietniowej daty.

- Każdy w zespole bardzo ciężko pracuje, ponieważ mamy bardzo niewiele czasu, a gra jest bardzo duża. (…) Dzięki publicznym prezentacjom, na których widzimy ludzi zafascynowanych produkcją, w naszych biurach zawsze panuje atmosfera podekscytowania - wyjaśnia.

cyber_motocykle
W grze skorzystamy z motocykli

- Są więc wysokie oczekiwania, co jednak nakłada na nas trochę presji. To w pewnym sensie wada, ponieważ negatywnie odbija się na ekipie, ale jest to ten zdrowy rodzaj presji, która sprawia, że staramy się być coraz lepsi - dodaje.

Powstający tytuł bazuje na papierowym systemie RPG autorstwa Mike'a Pondsmitha. Akcję osadzono w futurystycznym Night City, a gracze wcielą się w V - najemnika, który próbuje przetrwać w przestępczym półświatku miasta.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One. Gra ukaże się w wersji z polskim dubbingiem - w obsadzie są Michał Żebrowski oraz Kamil Kula i Lidia Sadowa.

Źródło: GameSpot

Następnie: The Outer Worlds - nowy gameplay prezentuje początek RPG od autorów Fallout: New Vegas

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami