League of Legends trafi na konsole i telefony

Z odpowiednimi dla tych platform zmianami.

Riot Games zapowiedziało League of Legends: Wild Rift. Nowa wersja popularnej gry MOBA z PC trafi na platformy mobilne oraz konsole w 2020 roku.

Twórcy podkreślają, że nie jest to zwykły port. Mapę przeprojektowano, by była mniejsza i pozwalała na rozgrywanie szybszych meczów. Mają one trwać około 20 minut, a nie 40 czy 50.

Sterowanie dotykowe czy używanie kontrolera wymaga od deweloperów ponownego zaprojektowania wielu umiejętności i odpowiedniego ich zbalansowania. Dlatego też w momencie premiery w Wild Rift dostępnych będzie tylko 40 postaci.

Gra będzie oczywiście dostępna za darmo. Jeśli mamy już konto w League of Legends, możemy liczyć na różne premie i bonusy w wersjach na konsolę czy smartfon.

lolscr

Pod względem oprawy produkcja będzie właściwie identyczna na każdej platformie, także na PC. LoL oferuje kolorową, pastelową grafikę, która starzeje się dosyć wolno.

Następnie: Death Stranding pozwoli wybrać polską lub angielską wersję językową

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami