Pokemon GO - pierwszy płatny event, szczegóły i informacje

Regigigas nadchodzi.

Deweloperzy ze studia Niantic ujawnili szczegóły dotyczące pierwszego płatnego eventu w Pokemon Go. Gracze mogą już kupować bilety, które zapewnią dostęp do specjalnej „linii fabularnej”.

Szereg wyzwań i aktywności rozpocznie się pod koniec października, a nabywcy biletu (wycenionego na ok. 39 zł) będą mogli później jako pierwsi zmierzyć się z Regigigasem - jednym z Pokemonów-kolosów. Otrzymają też zapasowe 10 przepustek raidowych na przyszłość.

a_regi_return_2019
Regigigas

Bilet zapewni też możliwość nieograniczonego uczestnictwa w raidach w dniu 2 listopada. Wtedy gracze powalczą z trójką innych kolosów - to Regirock, Regice, oraz Registeel.

Nagrody przewidziane dla posiadaczy biletu to między innymi Unova Stone, Sinnoh Stone i poza naszej postaci.

Od 1 do 4 listopada zwiększy się też częstotliwość spotykania Geodude'a, Magnemite'a, Swinuba, Arona i Spheala. Zwiększy się szansa na wyklucie Aerodactyla, Shuckle'a, Sneasela, Skarmory'ego, Snorunta i Belduma.

sss
Poza dla awatara

Warto zaznaczyć, że kupno biletu eventowego to nie jedyny sposób na spotkanie Regigigasa. Później pojawi się on też jako boss podczas aktywności typu EX Raid, choć wtedy będzie stanowić już większe wyzwanie.

Źródło: Pokemon Go Live

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami