Need for Speed Heat - gameplay prezentuje początek kampanii fabularnej

Wyścigi okraszone historią.

Wybrani dziennikarze i youtuberzy uzyskali niedawno dostęp do Need for Speed Heat i teraz opublikowali materiały prezentujące nowe fragmenty rozgrywki.

Użytkownik prowadzący w serwisie YouTube kanał GameRiot udostępnił wideo przedstawiające sam początek kampanii fabularnej. Trwający nieco ponad 35 minut film ukazuje wstęp do historii z kolejnej odsłony cyklu.

Najpierw gracze biorą udział w nocnym wyścigu, w którym przeszkodzić próbuje policja. Efektowne zawody kończą się sukcesem, ale po przekroczeniu linii mety kierowca zostaje schwytany przez stróżów prawa, a samochód wyrzucony do rzeki.

Później rozpoczyna się właściwa zabawa, przy czym w pierwszej kolejności trzeba wybrać bohatera. Do naszej dyspozycji oddano kilkanaście postaci o zróżnicowanym wyglądzie, który później można dodatkowo zmienić, wyposażając podopiecznych w przedmioty kosmetyczne.

Kolejne zadania fabularne i aktywności wybieramy za pomocą wirtualnego telefonu komórkowego, a samo urządzenie służy także do kontaktu z napotykanymi osobami. Pomiędzy misjami z głównego wątku można rywalizować w wyścigach i wydarzeniach dodatkowych.

Zobacz: Need for Speed Heat - premiera i najważniejsze informacje

W międzyczasie portal IGN opublikował wideo przedstawiające kilka zmagań rozgrywanych nocą. Gracz musi konkurować nie tylko z innymi kierowcami, ale również z dosyć agresywnymi stróżami prawa.

Need for Speed Heat zadebiutuje 8 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Duża aktualizacja FIFA 20 naprawia karierę

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami