Need for Speed Heat - gameplay prezentuje początek kampanii fabularnej

Wyścigi okraszone historią.

Wybrani dziennikarze i youtuberzy uzyskali niedawno dostęp do Need for Speed Heat i teraz opublikowali materiały prezentujące nowe fragmenty rozgrywki.

Użytkownik prowadzący w serwisie YouTube kanał GameRiot udostępnił wideo przedstawiające sam początek kampanii fabularnej. Trwający nieco ponad 35 minut film ukazuje wstęp do historii z kolejnej odsłony cyklu.

Najpierw gracze biorą udział w nocnym wyścigu, w którym przeszkodzić próbuje policja. Efektowne zawody kończą się sukcesem, ale po przekroczeniu linii mety kierowca zostaje schwytany przez stróżów prawa, a samochód wyrzucony do rzeki.

Później rozpoczyna się właściwa zabawa, przy czym w pierwszej kolejności trzeba wybrać bohatera. Do naszej dyspozycji oddano kilkanaście postaci o zróżnicowanym wyglądzie, który później można dodatkowo zmienić, wyposażając podopiecznych w przedmioty kosmetyczne.

Kolejne zadania fabularne i aktywności wybieramy za pomocą wirtualnego telefonu komórkowego, a samo urządzenie służy także do kontaktu z napotykanymi osobami. Pomiędzy misjami z głównego wątku można rywalizować w wyścigach i wydarzeniach dodatkowych.

Zobacz: Need for Speed Heat - premiera i najważniejsze informacje

W międzyczasie portal IGN opublikował wideo przedstawiające kilka zmagań rozgrywanych nocą. Gracz musi konkurować nie tylko z innymi kierowcami, ale również z dosyć agresywnymi stróżami prawa.

Need for Speed Heat zadebiutuje 8 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: Duża aktualizacja FIFA 20 naprawia karierę

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami