Ghost Recon Breakpoint - Nowa perspektywa

Zadanie dodatkowe w Good Hope Mountain.

Misję poboczną rozpoczniesz, jeśli udasz się w północno-zachodnie krańce prowincji Good Hope Mountain. Dokładną lokalizację (1) przedstawiamy na poniższej mapie.

048

Gdy udasz się we wskazane miejsce, na niewielkim wzniesieniu nad drogą zauważysz zleceniodawcę (2) tego zadania.

049

Udaj się do wskazanego punktu, gdzie porozmawiasz z Alvarezem. Mężczyzna powie ci o tajemniczych pylonach (3). Każdy kolejny z nich możesz dostrzec, jeśli użyjesz drona i podlecisz do jego rozświetlonej ramki, spojrzysz przez nią i użyjesz powiększenia.

050

Drugi pylon jest bardzo łatwy do zauważenia. Po prostu spójrz przed siebie na drugą stronę wody. Gdy dostrzeżesz drugi pylon (4), skorzystaj ze śmigłowca i przedostań się tam, a następnie ponownie skorzystaj z drona, by sprawdzić kolejny.

051

Kolejny z nich również zauważysz niemal bezpośrednio przed tobą, ale w oddali, po drugiej stronie wąwozu, na skalnej półce (5).

052

Następny jest nieco trudniejszy do zlokalizowania. Zauważysz go na zboczu (6), spoglądając niemal bezpośrednio na południe i lekko na zachód.

053

Kolejny odnajdziesz na zboczu urwiska (7).

054

Następny jest ukryty dość dobrze i znajduje się pomiędzy drzewami (8). Spójrz na południe, następnie lekko na zachód, po czym skieruj kamerę w dół.

055

Ostatni z pylonów zauważysz bezpośrednio na wschodzie (9).

056

Przez ostatni pylon po prostu spójrz na stację dronów na wschodzie, czyli kompleks budynków Skell Techu. Zakradnij się do jego wejścia i działając po cichu pozyskaj informację od któregokolwiek żołnierza z ikoną „i” nad głową.

057

Następnie pozyskaj dane z komputera (10) na biurku w głównym budynku całego kompleksu. Następnie wróć do zleceniodawcy, aby zakończyć misję.

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Ekowojowniczka

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami