Ghost Recon Breakpoint - Ekowojowniczka

Misja poboczna w Cape North.

Czysto teoretycznie możesz do tego zadania podejść w każdym momencie. Jednak sugerujemy - ze względu na strażników w środku - abyś zrobił to nie wcześniej, niż posiadając minimum 50 poziom uzbrojenia, gdy grasz solo. W innym przypadku sugerujemy przynajmniej wejście do jaskini w kooperacji.

Na początku musisz dostać się do stacji podwodnego przewodu, na północnych krańcach mapy. Do środka nie dostaniesz się jednak przez główny budynek na powierzchni, ale od strony wody, jaskinią (1) na południowym zachodzie.

044

Zanim tam wyruszysz, upewnij się, że posiadasz karabin snajperski i pojemnym magazynku i z przykręconym tłumikiem - wówczas twoje szanse znacznie wzrosną, a być może nawet nie zostaniesz wykryty.

Po podpłynięciu do jaskini wysiądź z łodzi i wpłyń do środka. Trzymaj się jednak lewej strony. Możesz włączyć noktowizor, aby widzieć więcej. Twój cel to wdrapanie się na półki skalne (2).

045

Tam przyjmij pozycję leżącą i korzystając z termowizji, uporaj się ze wszystkimi przeciwnikami w zasięgu wzroku. Jeśli nie zostałeś zauważony wcześniej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zostaniesz wykryty.

Oczywiście zaalarmowani przeciwnicy będą nadciągać z górnych pięter kompleksu. Jeden z wrogów posiadał będzie nad głową pomarańczową ikonę misji pobocznej. Staraj się go nie zabić, a jedynie postrzelić w kolano - gdy ten upadnie i okolica będzie już bezpieczna, przesłuchaj go (3). Tym samym pozyskasz informacje na temat nowej misji pobocznej, Ekowojowniczka.

046

Następnie wychodzimy z jaskini i udajemy się na zachodni kraniec wysepki, na której aktualnie się znajdujemy. Naszym celem jest dotarcie do latarni, w której znajduje się pewna kobieta. Niestety, teren wokół jest strzeżony przez wrogich żołnierzy. O ile podejście ciche, od strony wody, jest tu możliwe, to jednak musimy zabezpieczyć teren.

W tym celu likwidujemy wszystkich nieprzyjaciół, koncentrując się przede wszystkim na tych, którzy ochraniają się za ruinami zabudowań (4).

047

Jeśli chodzi o sposób pozbycia się zagrożenia, jest on kompletnie dowolny. Potyczka raczej nie będzie stanowić wyzwania, zwłaszcza gdy podejdziesz pod latarnię od strony lądu i spróbujesz zabić większość wrogów snajperką z tłumikiem. Gdy pozbędziesz się wszystkich, odnajdź kobietę w latarni i porozmawiaj z nią, aby zakończyć zadanie.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Nowa perspektywa

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Za honor

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami