Fortnite - Rozdział 2. Nowa mapa, łowienie ryb i przenoszenie rannych w krótkim trailerze

Oficjalny zwiastun.

Aktualizacja: Rozdział 2 to już oficjalna nazwa kolejnego etapu rozgrywek w Fortnite. Epic Games opublikowało dwa materiały wprowadzające. Możemy oczekiwać, że gra niedługo zostanie ponownie udostępniona.

Oryginalna wiadomość: W sieci pojawił się zwiastun Rozdziału 2 gry Fortnite Battle Royale. Wideo zostało opublikowane na Twitterze przez konto serwisu Skin-Tracker. Filmik szybko usunięto, ale wielu innych internautów zdążyło przechwycić trailer.

Materiał prezentuje krótkie sceny z nowej lokacji i pozwala przyjrzeć się zmianom. Widzimy między innymi pływanie, łowienie ryb czy możliwość przenoszenia rannych towarzyszy.

Są też łodzie motorowe i możliwość chowania się w śmietnikach, by nagle zaatakować wroga przechodzącego obok. Wygląda na to, że otrzymamy również 1500 V-dolców za wykonanie wszystkich wyzwań przepustki sezonowej.

Trailer ukazuje też „nowe sposoby levelowania”. Będziemy zwiększać poziomy w różnych dziedzinach po prostu wykonując różne czynności, niczym w niektórych grach RPG.

fortnite_destruction_1571065089400
To był koniec starej mapy. Czy nowa okaże się zupełnie inna?

W Fortnite trwa obecnie przerwa. Sezon 10 zakończył się z hukiem - cała zawartość gry, łącznie z menu głównym, zniknęła w czarnej dziurze. Nie wiadomo jeszcze, kiedy serwery zostaną włączone i gracze otrzymają dostęp do Rozdziału 2.

Następnie: Postal 4 zapowiedziany i udostępniony na Steamie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami