Destiny 2: Twierdza Cieni - kampania, fabuła, jak zacząć

Początek wątku głównego.

Destiny 2: Twierdza Cieni jest już dostępne. Najważniejszy element dodatku to Księżyc i dostępne na nim nowe misje fabularne. Zaraz po instalacji mamy do nich dostęp.

Co ważne, przed udaniem się do nowej lokacji (choć znanej już z pierwszego Destiny) warto pograć 2-3 mecze PvP, by zdobyć nieco lepszy sprzęt. Zalecany poziom Mocy dla pierwszej misji kampanii z dodatku to 760.

Gdy chcemy już rozpocząć kampanię Twierdzy Cieni, wystarczy wybrać Księżyc z mapy miejsc docelowych (1).

poczatek1

Wtedy automatycznie rozpocznie się pierwsza misja. Od razu zostaniemy rzuceni na front walki z Rojem i weźmiemy udział w szturmie razem z postaciami sterowanymi przez komputer.

Po ukończeniu pierwszej misji odblokujesz Księżyc jako miejsce docelowe do eksploracji w dowolnym momencie. By rozpocząć kolejną misję, podejdź do Eris Morn (2). To ona zleca kolejne zadania fabularne.

poczatek2

Eris zawsze znajdziemy w tym samym miejscu.

Podczas kampanii ważne jest śledzenie zakładki Zadań. Czytając opis aktywnej misji dowiemy się co robić, bo konkretny cel nie jest dokładnie opisany na ekranie czy na mapie.

poczatek3

Misje i cele kampanii Twierdzy Cieni zawsze oznaczane są taką ikoną (3), jaką opatrzyliśmy liczbą powyżej.

Spis treści: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami