Destiny 2 - Ofensywa Weksów, jak odblokować

Aktywność przepustki sezonowej.

Ofensywa Weksów to nowy rodzaj aktywności w Destiny 2: Twierdza Cieni. Kooperacyjna misja pozwala zmierzyć się z grupami Weksów, a na końcu pokonać silnego bossa, by zdobyć cenne nagrody.

Aktywność ta jest dostępna tylko z przepustką sezonową. W przypadku pierwszego sezonu nowego dodatku, wszyscy nabywcy Twierdzy Cieni otrzymują jednak przepustkę za darmo - więc dostęp do aktywności ma każdy.

Jak odblokować Ofensywę Weksów?

Gra nie tłumaczy zbyt dobrze, jak odblokować tę aktywność. Zaznacza tylko, że powinieneś wykonać etap Obserwacja Księżyca, co jest jednak trochę mylące - ponieważ to zadanie sprowadza się tylko do kliknięcia w ikonkę przy rozmowie z Eris Morn.

Żeby jednak to zrobić, musisz najpierw udać się do Ikory w Wieży. Jest tam, gdzie zawsze. Ikora przekaże ci protokół Inwazja Weksów.

vex1

Protokół wskazuje, by zabić 100 Weksów na Księżycu oraz zlikwidować 3 Panów Bramy - także na Księżycu. Nie wspomina nawet jednak, że jest to konieczne, by odblokować Ofensywę Weksów. A tak właśnie się dzieje.

Kiedy spełnisz te warunki, wystarczy odwiedzić Eris i porozmawiać z nią, a Ofensywa będzie dostępna do wyboru z poziomu mapy galaktyki (1).

vex2

Po prostu kliknij ikonę aktywności, by rozpocząć wyszukiwanie towarzyszy. W Ofensywie bierze udział 6 graczy. Cała misja tego typu trwa zazwyczaj niecałe 20 minut. Wykonywanie jej wielokrotnie to dobry sposób na zwiększenie poziomu Mocy.

Następnie: Destiny 2 - gdzie jest Xur i co sprzedaje

Spis treści: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Destiny 2 - jak osiągnąć 950 i 960 poziom Mocy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami