Fortnite - serwery offline, przerwa techniczna: ile potrwa

Kiedy rusza 11 sezon.

W przerwie między 10. a 11. sezonem Fortnite popularna gra battle royale jest niedostępna. Na tej stronie zbieramy wszystkie najważniejsze informacje o przewidywanej dacie startu nowego etapu rozgrywek.

Epic Games wciąż milczy, a z wszystkich profili w mediach społecznościowych usunięto treści. Wygląda na to, że na 11. sezon będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

forban

Kiedy start 11 sezonu w Fortnite?

Użytkownik o pseudonimie Lucas7yoshi, który specjalizuje się w przeszukiwaniu kodu gry, początkowo przewidywał, że serwery gry zostaną włączone jutro o 12:00 czasu polskiego, jednak teraz sytuacja się zmieniła.

Aktualnie Lucas twierdzi, że sezon 11. rozpocznie się dopiero w czwartek 17 października, o godzinie 10:00. Tak przynajmniej wynika z informacji znalezionej w kodzie gry.

Jeżeli to prawda, będziemy mieli do czynienia z najdłuższą przerwą w historii Fortnite. Możemy się tym samym spodziewać naprawdę dużych zmian w grze.

Koniec 10 sezonu i nowości - druga mapa?

Sezon 10. skończył się naprawdę spektakularnie. Rakieta Przybysza odleciała, przez Szczelinę wleciały na mapę pociski, a meteoryt uderzył w Wypasioną Wyrwę. Gracze unieśli się wtedy nad ziemią i obserwowali, jak mapa zostaje wessana przez czarną dziurę. Od tamtej pory w grze obserwujemy tylko czarny ekran. Podobnie wyglądają transmisje na żywo, do których przekierowują nawet oficjalne strony Fortnite.

for2
Czy możemy już żegnać Fortnite, który znamy?

Aktualnie jedyną rzeczą, którą możemy w battle royale zrobić, to zagrać w ukrytą minigrę o strzelaniu do burgerów.

Według nieoficjalnych informacji, start 11. sezonu Fortnite rozpocznie Drugi Rozdział rozgrywek. Duża liczba nowych nazw lokacji odnaleziona w kodzie gry pozwala sądzić, że twórcy wprowadzą do gry nową mapę.

Byłoby to niezwykle ważne wydarzenie, bo od premiery gry użytkownicy bawili się dotychczas na jednej mapie.

Zobacz: Fortnite: sezon 10 - wyzwania okresowe i tygodniowe

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami