Destiny 2 - zadania, śledzenie wyzwań

Przedmioty z misjami.

Destiny 2 jako gra przypominająca MMO oferuje wiele różnych zadań i wyzwań, które wykonujemy przez dłuższy czas, poprzez wypełnianie kolejnych instrukcji, by stopniowo zapełniać paski symbolizujące przebieg zadania.

Wszelkie tego rodzaju aktywności możemy śledzić w nawigatorze - w zakładce Zadania. To właśnie tutaj widzimy spis wszystkich misji.

Żeby śledzić konkretnie zadanie, kliknij je. Pojawi się wokół niego zielona obwódka (1). Jednocześnie, na mapie miejsc docelowych zielona ikona (2) wskaże ci, na jakiej planecie czy w jakiej lokacji można wykonywać czynności niezbędne do danego wyzwania.

zadanials

Lista zadań w Destiny 2 przypomina więc tak naprawdę ekwipunek z przedmiotami. To dlatego, że niektóre zadania są z przedmiotami ściśle związane. Możemy zdobyć tajemniczy kryształ i gdy najedziemy na niego kursorem, wyświetli się opis dotyczący wyzwania.

Najeżdżając kursorem na poszczególne ikony możemy też śledzić postępy danego zadania. Po prawej stronie ekranu, oddzielnie od zadań, widzimy z kolei Zlecenia. To proste aktywności, które pobieramy od różnych postaci.

Trzeba tylko zaznaczyć, że ikony pomocnicze rzadko kiedy wskazują nam konkretne miejsce i cel wyzwania. Najczęściej wskazują tylko planetę czy obszar, a sami - opierając się na opisie zadania - musimy znaleźć konkretny rodzaj przeciwnika czy zasób.

Spis treści: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami